O nas

   


    Zakład Opiekuńczo-Leczniczy położony jest na obrzeżu wsi Ustrzesz, siedem kilometrów od Radzynia Podlaskiego, w spokojnej okolicy na terenie leśno-rolniczym. Dojazd drogą asfaltową, przy Zakładzie znajduje się przystanek autobusu podmiejskiego. Plac ogrodzony, z parkingiem. W 2010 roku została zakończona rozbudowa i modernizacja Zakładu.

    Zakład powstał w 2002 r.. W kolejnych latach jego funkcjonowania systematycznie podnoszono standard świadczonych usług, w 2010 roku zakończono rozbudowę i modernizację Zakładu, wybudowano własną kuchnię.

    W skład Zakładu wchodzi 21 sal chorych z systemem przywołaniowym, gabinet lekarski, zabiegowy, sala rehabilitacyjna i dziennego pobytu oraz sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obecnie Zakład posiada 63 łóżka, pacjenci przebywają na salach 3 osobowych.

    Zakład Opiekuńczo Leczniczy jest niepublicznym zakładem stacjonarnym udzielającym całodobowych świadczeń zdrowotnych, obejmujących swoim zakresem leczenie, pielęgnację i rehabilitację osób nie wymagających hospitalizacji oraz zapewnia im pomieszczenia i wyżywienie odpowiednie do stanu zdrowia.